Call centrum (platforma)
Platforma pro komunikaci se zákazníky

Chcete rychle sami oslovit stávající i nové zákazníky a nabídnout jim váš nový produkt či službu? Potřebujete získat zpětnou vazbu či názor lidí na nějaké téma, službu či produkt dříve než do nich investujete nemalé prostředky? Nabízíme vám pronájem platformy Call centrum, která vám poskytne potřebné technologické i znalostní zázemí a mnoho dalších výhod, jako například:

Vztahy se zákazníky: Nemusíte na nic čekat, máte okamžitý přístup k zákazníkovi, můžete se dozvědět o jeho potřebách, názorech a navázat či zlepšit váš vzájemný vztah. Být v kontaktu znamená více spokojených zákazníků, více obchodních případů a více výnosů.

Zvýšení efektivity: Dotazy zákazníků musí být kvalitně a rychle vyřízeny, jinak hrozí ztráta zákazníka a poškození jména firmy. Vaši pracovníci mohou díky kvalitnímu profesionálnímu technickému a znalostnímu zázemí mohou rychle a úspěšně vyřešit tyto potřeby zákazníků, které přispívají k jejich spokojenosti a zvyšují tak prodej a hodnotu společnosti.

Minimalizace nákladů: Využitím platformy Call centrum ušetříte nemalé prostředky na nezbytné technologické zázemí a především provozní know-how. Pro vyřízení velkého množství příchozích hovorů nemusíte najímat další pracovníky, instalovat další telefonní linky a podobně. Platforma TECOBU Call centrum vám umožní se stejným počtem pracovníků vyřídit více hovorů.

Zobrazení statistik: Není v lidských silách sledovat počet hovorů za den, týden nebo měsíc. Je nutné také vědět, kolik hovorů bylo kladně či záporně vyřízeno, kolik nezodpovězeno, zda pracovník poskytl informace, které měl a mnoho dalších. Tyto statistiky přinášejí velmi cenné údaje pro zlepšení podnikání a aktivit společnosti.
 
Pronajměte si platformu Call centrum, která Vám umožní rychle a efektivně oslovit stávající a nové zákazníky.


Co vám nabízíme?


Znalosti a zkušenosti

Naše produkty a služby těží z bohatých znalostí a mnohaletých zkušeností našich specialistů, kteří se podíleli na stovkách projektů a řešení v tuzemsku i zahraničí (zejména v západní Evropě, Asii a také v Africe).

 • Zkušenosti s technologiemi.
 • Odborné znalosti.
 • Specifické dovednosti.


Inovativnost a kreativita

Průběžně se seznamujeme s novinkami na trhu a získané znalosti kreativně využíváme při návrzích řešení podle potřeb a možností zákazníků.

 • Kreativní využití dostupných technologií.
 • Inovativní řešení potřeb zákazníků.
 • Flexibilní nabídka produktů a služeb.


Kvalita a spolehlivost

Nabízíme špičkové produkty a služby s nadstandardními záručními a servisními podmínkami.

 • Špičková kvalita.
 • Spolehlivá správa.
 • Dokonalý servis.
 • Prevence rizik.
Kontaktujte nás

Zaujala vás naše nabídka? Chtěli byste využít naše znalosti a zkušenosti? Nebo se jen zajímáte o možnosti praktického využití nejnovějších technologií a trendů? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

  Vaše jméno (vyžadováno) Váš email (vyžadováno)

  Vaše zpráva

  captcha

  Opište kód z obrázku: