Rozvoj podnikání
Váš úspěch je náš cíl

Součástí společnosti TECOBU je divize „Rozvoj podnikání“. Toto ambiciózní oddělení tvoří tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Naším hlavním cílem je pomáhat převážně českým a slovenským společnostem z oblasti Telekomunikací a ICT v expanzi na zahraniční trhy, prosazení jejich obchodních aktivit a zároveň zvýšení zisku a prodeje.

Cesta k úspěchu

Po seznámení s Vaším prodejním záměrem, službou či výrobkem uděláme nejprve průzkum trhu a vybereme vhodný trh(y) pro Vás s nejvyšším potenciálem prodeje. Vytipujeme nejvhodnější zákazníky či vhodné prodejní kanály. Zvolíme strategii a nastartujeme prodejní proces. Naše poradenství zahrnuje komplexní pomoc od nalezení vhodných kontaktů (pokud je ještě nemáme), až po konzultaci kontraktu při vyjednávání se zákazníkem a motivačním programem pro navyšování prodejů či koupě Vaší komodity u zákazníka a následně jeho zákazníkům. Jsme schopni vyhledat lokálního partnera a pomoci Vám s řešením logistických záležitostí. Veškeré postupy konzultujeme nejprve s Vámi a o všem co děláme, víte první!

Vysoký zisk

Komplexní servis poskytovaný našimi profesionály pomůže Vaší společnosti k okamžitému nastartování aktivit v zahraničí. S námi to vše zvládnete bez nutnosti zakládání lokálních kanceláří, přesouvání a najímání nových zaměstnanců s nejistou kvalitou a mnoha dalších rizik s tím spojených jakými jsou např. dlouhodobé závazky k zaměstnancům, finanční investice a podobně. TOTO NENÍ OPRAVDU NUTNÉ!

Nízké náklady

Společnost TECOBU si účtuje za poskytované služby pouze fixní měsíční poplatek + provizi z provedeného obchodu. Celková cena za poskytované služby je v porovnání s množstvím práce a poskytovanou kvalitou velmi přijatelná. Provize je společnosti TECOBU vyplácena až tehdy, kdy zákazník zaplatí našemu partnerovi.


Business development
Kontaktujte nás

Zaujala vás naše nabídka? Chtěli byste využít naše znalosti a zkušenosti? Nebo se jen zajímáte o možnosti praktického využití nejnovějších technologií a trendů? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

  Vaše jméno (vyžadováno) Váš email (vyžadováno)

  Vaše zpráva

  captcha

  Opište kód z obrázku:


  Reference
  Naši zákazníci