Warehouse Management System
Warehouse Management System

Dodáváme a pro potřeby zákazníků upravujeme a optimalizujeme speciální systém pro řízení skladů (Warehouse Management System).

Warehouse Management System

Warehouse Management System umožňuje plně automatizovat skladovací procesy – od objednání zboží až po jeho expedici.

Jak vám WMS může pomoci?

 • zrychlíte skladové operace
 • zajistíte přesnost a včasnost dodávek zboží
 • můžete provádět inventury rychleji a online
 • snížíte náklady a zvýšíte efektivitu práce ve skladu

Nástroje WMS jsou součástí logistického informačního systému a nadstavbou základního skladového systému. Řízené sklady je možné propojit také na jiný ERP systém.

Jaký je rozdíl mezi řízením skladové logistiky bez řízeného skladu a WMS?

Běžný skladový systém nabízí pouze jednu operaci pro každou činnost (příjem, výdej, inventura). WMS naopak nabízí kompletní systém dynamicky definovaných a jasně vykazovaných operací. Při každé aktivitě jsou jednotlivé úkoly přiřazovány konkrétním skladníkům s možností následného vyhodnocení kvality a efektivity jejich práce.

V řízeném skladu je proto možné práci nejen automaticky plánovat a evidovat, ale také následně kontrolovat, a to vše prostřednictvím sofistikovaných logistických algoritmů.


Co vám nabízíme?


Znalosti a zkušenosti

Naše produkty a služby těží z bohatých znalostí a mnohaletých zkušeností našich specialistů, kteří se podíleli na stovkách projektů a řešení v tuzemsku i zahraničí (zejména v západní Evropě, Asii a také v Africe).


Inovativnost a kreativita

Průběžně se seznamujeme s novinkami na trhu a získané znalosti kreativně využíváme při návrzích řešení podle potřeb a možností zákazníků.


Kvalita a spolehlivost

Nabízíme špičkové produkty a služby s nadstandardními záručními a servisními podmínkami.
Kontaktujte nás

Zaujala vás naše nabídka? Chtěli byste využít naše znalosti a zkušenosti? Nebo se jen zajímáte o možnosti praktického využití nejnovějších technologií a trendů? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

  Vaše jméno (vyžadováno) Váš email (vyžadováno)

  Vaše zpráva

  captcha

  Opište kód z obrázku: