Telekomunikace
Technologie a služby na míru

I pro Vás máme řešení…

Jste domácnost či firma? Vyberte si z kompletní nabídky, která Vám splní všechny požadavky pro moderní komunikaci. Klademe důraz na kvalitu, cenu zařízení, komplexní služby a nízké provozní náklady. Většina zařízení je navrhována a vyráběna v České republice. Naše řešení Vám ušetří až 60% nákladů!

  • Potřebujete internet pro více uživatelů najednou v domácnosti nebo kanceláři, případně zálohu Vašeho datového připojení, za cenu jednoho připojení a bez smluvních závazků name máme pro Vás připraveno řešení myBox Premium.
  • Jste firma nebo potřebujete mobilní kancelář bez kompromisů se všemi službami, je tu pro Vás připraveno řešení OfficeBox.
  • Potřebujete mít přehled o vaší společnosti, když tam zrovna nejste? Chcete mít přehled mít přehled o výkonnosti zaměstnanců. Máme pro Vás Kamerové systémy.
  • Jste větší či velká firma, se zaměstnanci v terénu nebo firma s více pobočkami, která má vysoké nároky a přitom nechce nesmyslně utrácet, máme pro Vás řešení OneBox.
  • Platíte za telefonování vysoké účty? Voláte také hodně do/ze zahraničí? Využijte naše VOIP řešení.
  • Jste poskytovatel telekomunikačních služeb a hledáte nové řešení pro vaše zákazníky? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme nebo poradíme.

Pokud jste nenašli zařízení nebo službu, kterou hledáte, obraťte se, prosím, na oddělení podpory zákazníků nebo oddělení konfigurace řešení, které Vám připraví nabídku dle Vašich požadavků. Disponujeme více než 30 zařízení s mnoha službami, které se kvůli přehlednosti na našich stránkách neobjevují.


Co vám nabízíme?


Znalosti a zkušenosti

Naše produkty a služby těží z bohatých znalostí a mnohaletých zkušeností našich specialistů, kteří se podíleli na stovkách projektů a řešení v tuzemsku i zahraničí (zejména v západní Evropě, Asii a také v Africe).


Inovativnost a kreativita

Průběžně se seznamujeme s novinkami na trhu a získané znalosti kreativně využíváme při návrzích řešení podle potřeb a možností zákazníků.


Kvalita a spolehlivost

Nabízíme špičkové produkty a služby s nadstandardními záručními a servisními podmínkami.
Kontaktujte násZaujala vás naše nabídka? Chtěli byste využít naše znalosti a zkušenosti? Nebo se jen zajímáte o možnosti praktického využití nejnovějších technologií a trendů? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

Vaše jméno (vyžadováno) Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

captcha

Opište kód z obrázku: