Blog Details

Dohodu o spolupráci uzavřely kanadská bezpečnostní společnost OKIOK a česká technologická firma TECOBU. Předmětem smlouvy je distribuce bezpečnostních řešení značky OKIOK na českém a slovenském trhu. Společnost TECOBU v obou zemích rovněž zajistí integrační činnost a podporu prodávaných systémů.

Na českém a slovenském trhu zastřeší společnost TECOBU distribuci dvou bezpečnostních řešení značky OKIOK, konkrétně jde o S-Filer/Portal™ a RAC/M Identity™. Oba produkty patří do kategorie podnikových bezpečnostních systémů. „Vize společnosti OKIOK vychází ze spolupráce s dynamickými a agilními partnery, v nichž působí opravdoví profesionálové. S jejich pomocí získají naši současní i budoucí zákazníci ty nejlepší služby. Právě proto jsme rádi, že se naším partnerem stala společnost TECOBU, která zajistí obsluhu slibně se rozvíjejícího východoevropského trhu,“ říká Claude Vigeant, prezident společnosti OKIOK.

Produkt S-Filer/Portal zabezpečuje přenos souborů v sítích různých protokolů. Využívá silné šifrování, čímž zvyšuje úroveň podnikových bezpečnostních pravidel. Hodí se pro přenos kritických informací mezi zaměstnanci, zákazníky, dodavateli a partnery. Řešení ONKIOK S-Filer/Portal využívají organizace ve Spojených státech, Kanadě, Německu nebo ve Francii.

Řešení RAC/M Identity představuje robustní nástroj pro správu identit a dohled (governance). Konsoliduje data z různých systémů a nabízí podrobné i souhrnné informace o přístupech. Zároveň implementuje robustní nástroje pro RBAC – Role Based Access Controls, snižuje v organizacích rizika související s uživateli a pomáhá při plnění regulatorních požadavků. Produkt RAC/M Identity vytváří jednoduché modely identit, jež reflektují dynamické potřeby moderních organizací.

Náš tým podrobně vyhodnotil bezpečnostní řešení společnosti OKIOK a byl potěšen jejich kvalitou a funkcionalitou. Příjemně nás překvapila i odbornost kanadských kolegů, jejich nasazení a zákaznicky orientovaná kultura, kterou pokládáme za zcela unikátní. OKIOK je velmi úspěšnou firmou na mnoha trzích světa. I z těchto důvodů chceme být součástí jejich globálního týmu a obsluhovat produkty OKIOK lokální trhy v ČR a SR, “ dodává Vilém Hodulák, ředitel společnosti TECOBU.

O společnosti OKIOK

Již více než 30 let patří kanadská společnost OKIOK mezi pionýry a lídry v oblasti informační bezpečnosti. Poskytuje kompletní spektrum služeb a produktů, včetně bezpečného přenosu dat, šifrování a správy identit. Významnou součást nabídky tvoří i konzultační služby, outsourcing správy bezpečnostních řešení, zákaznická řešení a školení. Jako jedna z mála firem v kanadském Québecu se věnuje i vlastnímu výzkumu a vývoji. Více informací najdete na adrese www.okiok.com.

Comments are closed.